Kapela DENOI vznikla na přelomu roku 2014/2015 a tvoří ji 4 stálí členi. Koncem roku 2015 vydává kapela svoje první plnohodnotné album „Disco Violence“ kterému předcházel vidoklip k singlu „Crush the Club“. Na základě těchto dvou počinů kapela jasně definovala svůj hudební směr, který pojmenovala jako „Dance Metal“ což je kombinací moderní tvrdé hudby a taneční elektroniky.

Krátce po vydání alba přichází další videoklip ke skladbě „Dans Song“ natočený z prostředí koncertu křestu alba. Během léta 2016 má kapela odehrané prestižní festivaly Česka jako jsou: Masters of Rock, Basinfirefest nebo Made of Metal. Mimo to kapela v létě 2016 vystoupila na jednom z největších festivalů v Evropě, Woodstock festivalu v Polsku. Počas těchto událostí vzniká třetí a doposud poslední videoklip ke skladbě „My House My Castle“ který posouvá zvrácený smysl pro humor této kapely na ještě vyšší úroveň.

Z videoklipů i vizuálu alba je cítit hlavní zaměření kapely směřující do klubů, kde pouzkazuje na špínu a dekadenci, kterou je možné vidět na každé diskotéce nebo koncertu po druhé hodině ranní.

V současné době kapela pracuje na novém materiálu a koncertuje v různých koutech České, Slovenské republiky a v Polsku.

DALŠÍ INFORMACE
Začátek: 21:45
Stage: Rekovice stage
Styl: metal-dance
Původ: Brno
WEB klikni
FACEBOOK klikni