Big boss ostravského hudebního podsvětí. Poprvé začal hrát, jako mnoho DJs, z CDček v roce 92. O rok později si koupil první gramce (Lenco:) a sto desek za směšnou cenu. Až do nástupu vojenské služby hrál po různých diskotékách a po návratu roku 97 začal hrát house a techno. Když na jaře roku 99 vznikla Dvoika Troika Culture Crew, rozhodl se spolu s DJ Lautkem a dalšími kamarády založit protipól – Ext dust Rainbow Crew. První úspěšné akce daly podnět k něčemu většímu a na začátku léta roku 2000 se uskutečnila dnes již dobře známá dnb párty Slim Slam Drum (SSD). To už ale přesedlal na DnB a v ten samý rok se objevil i projekt s DJ C-phonem (2.3), kdy zkoušeli hrát dohromady ze 4 gramofonů a 2 mixů – FATALERR. Díky tomu došlo i k vzájemné spolupráci obou crew. To se podepsalo i na akci SSD kdy v roce 2004 spojily své síly a tuto legendární akci pořádají společně dodnes jako d’n’b klenot ostravského Fabricu.
Od roku 2001 společně se svým kolegou C-phonem provozují Djschool MP4, kde zaučili spousty dnes známych DJs (Beaty, Adam N, Djeda Lebeda, Est3r, Limitedd (No Money) atd.).
V roce 2004 nastoupil opět společně s Dj C-phonem do rádia KissMorava, kde v rámci Kissmanie jednou měsíčně představili vůbec první pravidelný DnB pořad v ČR Fatal Error. V roce 2006 se přesunuli na rádio Helax a po jemné korekci názvu pořadu na Fatal Terror Factory, později Fatal Terror Show zde vysílají dodnes.
S Dj C-phonem v roce 2008 zakládají nahrávací studio Provibe, kde krom vlastní tvorby věnují masteringu, postprodukci a výrobě reklamy.
Od roku 2015 společně s Dj C-phonem vedou ostravský klub Fabric.
Elvis si za svou kariéru zahrál na všech podstatných eventech v ČR i na Slovensku po boku desítek známých světových DJs.

 

 

DALŠÍ INFORMACE
Začátek: 24.00
Stage: Taneční stodola
Styl:
Původ:
WEB klikni
FACEBOOK klikni