PODLE SCÉN

SIEMENS STAGE
13.15 – 14.00    MIRAI
15.15 – 16.00    YOYO BAND
17.15 – 18.00    TING
19.30 – 20.30    ŠUM SVISTU A DANIEL NEKONEČNÝ
22.00 – 23.00    DOCTOR VICTOR
00.15 – 01.00    VLADIVOJSKO A VLADIVOJNA

CONTINENTAL STAGE
14.15 – 15.00    DAVID STYPKA
16.15 – 17.00    BUTY
18.15 – 19.15    LENNY
20.45 – 21.45    SKYLINE
23.15 – 00.00    JegR

REKOVICE STAGE
15.15 – 16.15    JOHNNY KAY
17.00 – 18.00    ŽAMBOŠI
19.15 – 20.15    FRESH PEDRO COLLECTIVE
21.45 – 22.45    DENOI
00.00 – 00.45

TANEČNÍ STODOLA
18.00 DJ Noxed, DJ Berry
20.00 K.O.NTY, Kumar, Jupathor, Anonym,
Šipy / Live-Rap, hip-hop, DJ Fish / dnb
22.00 DJ Lucky Boy
23.00 Electro Swing Mafia
DJ SawGreen & Chocolate Carrot
00.30 DJ Garnie:C / dnb
02.00 CubaQa / electro break
03.00 Konec

DOPROVODNÝ PROGRAM – DĚTSKÉ ŠAPITÓ
13.30 – 14.00    DIVADÉLKO ENTENTÝKY – VEVERKA TERKA A MYŠKA KLÁRKA
15.00 – 15.30    DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT – STRAŠFUŇÁK A FUNILKA
17.00 – 17.30    DIVADÉLKO ENTENTÝKY – VEVERKA TERKA A MYŠKA KLÁRKA
19.30 – 20.00    DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT – STRAŠFUŇÁK A FUNILKA

DOPROVODNÝ PROGRAM – FESTIVALOVÁ ŠKOLKA (zdarma)
12.00 – 16.00 – Výtvarná dílna na téma Prázdniny a vodní svět – Dětské studio Frenštát p.R.
16.00 – 18.00 – Intuitivní hry pro děti a přírodovědný kvíz – Lesní školka Na trojanovské pasece
18.00 – 20.00 – Tvoření z přírodnin – Lesní školka Na trojanovské pasece
Po celou dobu od 12.00 – 20.00 bude zajištěno hlídání dětí (bez rodičů) ZDARMA, věk dětí není omezen.

DOPROVODNÝ PROGRAM – AMFITEÁTR
14.15 – 15.15    BUBENICKÝ WORKSHOP s Michalem Chýlkem
16.00 – 16.30    BUBENICKÝ WORKSHOP s Michalem Chýlkem

DOPROVODNÝ PROGRAM – SLAŇ TO – Slaňování z věže skokanského můstku 13.00 – 20.30 (Cena: 80 Kč)
– Vyzkoušejte si jedinečný zážitek a slaňte si skokanský můstek za tónů vašich oblíbených kapel na Horečkyfestu.
– Tuto akci je možné zažít jednou, maximálně dvakrát do roka.
– Na vše jsme připraveni. Vybavení máme, zkušené instruktory, bezpečnost zajištěna.
– Zaručujeme značný příliv endorfinů.
– Více informací na www.slanto.eu, nebo fcb: slaňto

DOPROVODNÝ PROGRAM – TOMBOLA (vstupenky jsou slosovatelné) losování na Continental stage – 20.45 hodin

DOPROVODNÝ PROGRAM – RADOST V PÍSKU – Pískování obrázku a mandal barevným pískem (zpoplatněno)

 

Pin It on Pinterest

Share This