SEPAR & DMS

Michael Kmeť, známý pod uměleckým jménem Separ nebo Monsignor Separ, je slovenský raper a člen bratislavské hip-hopové skupiny DMS a bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz. V posledních letech se řadí mezi nejúspěšnější slovenské rapery. Širší veřejnost ho začala vnímat roku 2013 díky známé „rapové přestřelce“ mezi Rakbym a Rytmusem ve skladbě Škola rapu. Média si ho začala všímat ještě víc, díky jeho vztahu se zpěvačkou Tinou, se kterou jsou dnes už manželé.

Přibližně do roku 2011 se více méně aktivně věnoval graffiti, se kterým začal dříve než s rapem. Se skupinou DMS vydal jedno EP (Teraz už naozaj) a tři alba (Čo sa stalo?!, MMXV a Prepáčte). Jako sólový interpret vydal v říjnu roku 2012 dubutové album Buldozér. V březnu 2014 vyšlo druhé sólové album s názvem Pirát a v roce 2017 vydal zbrusu nové album PANCIER, které sklidilo obrovský úspěch a zařadilo se mezi jedno z nejúspěšnějších alb vydaných v tomto roce.

DMS – rapová/hip-hopová skupina z Bratislavy, kterou tvoří Dame, Separ a producent Smart.
Patří mezi špičku Česko-slovenské scény a na kontě mají čtyři alba s nejnovějším albem PREPÁČTE, který stihl jako jediný v roce 2018 získát ocenění platinová deska z předprodeje. A tahle partička jede právě Česko-slovenské turné.

DALŠÍ INFORMACE
Začátek: 01:00
Stage: Siemens stage
Styl: rap
Původ: Bratislava
WEB klikni
FACEBOOK klikni